Online Kombi Servisi olarak Sancaktepe, Ümraniye, Çekmeköy başta olmak üzere Avrupa yakasında faaliyet göstermekteyiz. Odağında müşteri memnuniyeti olan firmamız her zaman kaliteli ve güvenli kombi servis hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepleri konusunda uzman teknik servisimiz ile en etkili şekilde yerine getirmekteyiz. Online Kombi Servisimiz kombi bakımı, kombi tamiri ve teknik destek konularında hizmet vermektedir. Arıza servisimiz 30'a yakın marka kombideki arıza kodlarına hakim olup profesyonel şekilde onarımı gerçekleştirmektedir. Özellikle anakart tamiri ve değişimi konularında hızlı ve uygun fiyatlı destek veren firmamız hizmete her zaman hazırdır. Bizler sektörde uzun yıllardır bulunan ve adından kalite ile söz ettiren kombi servisi olarak işimizi titizlikle yerine getirmekteyiz. Sürekli büyüyerek ve gelişerek sizlere en etkili ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bünyemizde bulunan tamir ve bakım ekiplerimiz işini önemseyen ve uygulamasının arkasında duran ustalardan oluşmaktadır.

Hedefi %100 müşteri memnuniyeti olan ve bu bağlamda tüm hizmetlerinde profesyonel yöntemleri kullanan Online Kombi Servisi olarak sizlere uygun fiyatlarla destek olmaktayız. Talep ettiğiniz servis hizmetine göre belirlenen fiyatlarımız ile en ekonomik hizmeti alacaksınız. Yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeyle sunduğumuz hizmetlerimizde amacımız kombi bakım ve tamir konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılamaktır. Alanında uzman arıza ve bakım servisimiz özellikle Baymak, Demirdöküm, Eca ve Vaillant başta olmak üzere onlarca markada detaylı teknik bilgiye ve deneyime sahiptir. Bizler hızlı ve etkili çalışmayı titiz işçilikle birleştirerek sizlere yüksek kalitede işlemler sunmaktayız. Müşterilerimizin taleplerini tamamen yerine getirmeden desteğimizi bırakmıyoruz. Bizlerden alacağınız bakım başta olmak üzere arıza kodları ve tamir işlemleri sonrasında ilk günlü performansında çalışan kombilere sahip olacaksınız. Bu bakım ve onarım sırasında yedek parça değişim ihtiyacında da firmamız kombi markanıza göre parça desteği sunmaktadır.

Online Kombi Servisi müşteri taleplerini önemseyen, tüm arıza kodlarında bilgili ve profesyonel yöntemlerle çalışan uzmanlarıyla yoluna devam etmektedir. Sizler de kombilerinizde karşılaştığınız her arızada ve tüm performans düşüşlerinde bizlerden güvenli ve etkili desteği alacaksınız.  7 gün 24 saat kesintisiniz hizmet veren firmamız ile görüşerek hızlı ve uygun fiyatlı hizmete sahip olabilirsiniz.